Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rovena me foto të reja

Shko poshtë

Rovena me foto të reja

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:37 am


Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa ka vazhduar me provokimet e saj duke postuar foto të reja seksi në facebook.com.

Stefa kishte provokuar edhe në spotin e saj të fundit, ku kishte bërë “poza” erotike me një djalosh, ndërkaq tani ajo ka hedhur në profilin e saj fotot e reja, të cilat po ashtu janë shumë seksi.

Burime pranë këngëtares kanë thënë për Rozë se ajo ende është “single” dhe kohëve të fundit ka pasur disa oferta të cilat i ka refuzuar.

Ndryshe, për këngëtaren thuhet se është në Kosovë, ku është duke bërë xhirime për programin e Vitit të Ri nëpër televizionet kosovare. Më parë, për Stefën ishte thënë se ishte në lidhje edhe më këngëtarin Shpat Kasapi, për të cilën lidhje ende nuk dihet se a është e vërtetë apo jo. /express/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi