Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfarë pune bëni për te jetuar....?

Shko poshtë

Cfarë pune bëni për te jetuar....?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 1:36 pm

Cfarë pune bëni për te jetuar....?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfarë pune bëni për te jetuar....?

Mesazh nga turi prej Sun Jul 04, 2010 6:05 pm

punoj per me jetu
dashuroj qe te jetoj

turi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfarë pune bëni për te jetuar....?

Mesazh nga lola.-.dija prej Thu Jul 29, 2010 3:21 pm

ahahahahha jetoj tu punu e punoj tu jetu.....:

lola.-.dija
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 29/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfarë pune bëni për te jetuar....?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:51 pm

hahhaha spunoj hiq
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfarë pune bëni për te jetuar....?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:54 pm

une punoj jam 14 vjeq per te jetuar
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfarë pune bëni për te jetuar....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi