Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

I dashuri im është i butë dhe shumë argëtues

Shko poshtë

I dashuri im është i butë dhe shumë argëtues

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:40 am

Modelja dhe aktorja Kelly Brook, është duke mbajtur seanca trajnimi me të dashurin e saj, ragbistin Danny Cipriani. Kjo, për arsye të humbjeve të kileve të tepërta. I dashuri im është i butë dhe shumë argëtues shprehet ajo.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi