Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Longoria dhe Kardashian së bashku në Beso

Shko poshtë

Longoria dhe Kardashian së bashku në Beso

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:40 am

Eva Longoria dhe Kim Kardashian dalin bashkërisht nëpër restauronte. Konsiderohet se ato janë mike shumë të mira. Duke hyre në restaurantin Beso, Eva Longoria dhe Kim Kardashian u vunë re nga paparacët, të cilëve nuk u iku pa i kapur bukuroshet. Kardashian dhe Longoria janë duke shijuar momente shumë të mira në shoqërinë e njëra tjetrës. Aktoret e filmit "Desperate Houseëives", dhe "Disaster Movie" duken të mrekullueshme gjersa bisedonin rreth Hollyëoodit.Kardashian sapo është kthyer në Los Anxhelos, pasi që gjithë javën e kaluar ka qenë e zënë më një ‘reality shoë’.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi