Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Keys mban pantallona për mbrojtje

Shko poshtë

Keys mban pantallona për mbrojtje

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:42 am

Alicia Keys ka zgjedhur stilin e tashëm të veshjes që në kohën si tinejxhere, ashtu që të mos përzihet me prostitute në vendin e saj New York.
Këngëtarja e muzikës r’n’b kurrë nuk i ka ekspozuar këmbët e saj, qoftë në publik ose në skenë, një veti e veshjes të cilën ajo e ka zgjedhur vite më parë për të mbrojtur imazhin e saj.

“Kur isha e re, kjo ishte mbrojtje për mua. Është një mënyrë për të ecur në rrugë në mënyrë komforte. Ajo ishte një rrugë e prostitutave. Andaj nëse mbani veshur një fund, menjëherë do të shiheni si objekt. Kjo më bënte të distancohem nga kjo. Përveç kësaj, pantallonat janë po aq seksi”, ka thënë Keys./Telegrafi/

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi