Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sori nuk po gjen vend në PD

Shko poshtë

Sori nuk po gjen vend në PD

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:43 am

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother Albania”, Qetsor Ferunaj, vazhdon të ketë ambicie për politikë, mirëpo thotë se nuk gjen vend në partinë kryesore në Shqipëri- Partinë Demokratike.
“Ambicia ime është të bëhem anëtar i Kryesisë së PD-së. Dhe them të bëhem i domosdoshëm pasi mesa po shoh, ka shumë pengesa për të depërtuar. E para konkurrenca brenda partisë është e fortë dhe duhet të japësh maksimumin për t’u përfshirë”, është sprehur Sori në një intervistë për Panorama Plus.

Për më shumë, ai ka thënë se ka qenë aktiv në fushatat e PD-së për vite të tëra dhe ka bindje politike të djathta, mirëpo ende nuk ka gjetur mbështetje konkrete nga ndonjë personazh i rëndësishëm i partisë në pushtet.

“I besoj Sali Berishës dhe më pëlqen Lulzim Basha”, shton Qetsori.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi