Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çili mohon ndarjen

Shko poshtë

Çili mohon ndarjen

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:43 am


Këngëtarja joshëse, Çiljeta Xhilaga, ka mohuar spekulimet e kohëve të fundit se nuk është më në lidhje me të dashurin e saj Romeo.
Ajo ka thënë se vazhdon ta ketë të njëjtën lidhje që prej pesë vitesh, duke hedhur në ujë thashethemet se lidhja e saj ka marrë fund.

Për më shumë, 25-vjeçarja ka njoftuar se është në përgatitje të dy këngëve në bashkëpunim me kompozitorin Flori Mumajesi.

Ndërsa natën e Vitit të Ri, Çili do ta kalojë me familjen, dhe thotë se në kohën kur jetojmë për të arritur diçka nevojitet punë, investim dhe sakrificë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi