Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rihanna do të mbulohet në koncertin në Abu Dhabi

Shko poshtë

Rihanna do të mbulohet në koncertin në Abu Dhabi

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:43 am

Rihanna është duke u munduar të gjejë një veshje modeste të skenës, pasi është kërkuar nga ajo të ulë nivelin e seksualizmit në paraqitjen e ardhshme në Emiratet e Bashkuara Arabe për festën e mbrëmjes së Vitit të Ri.
Këngëtarja e hitit “Umbrella”, e cila njihet për veshjen e saj të guximshme dhe zbuluese, do të duhet të mbulohet kur të ngjitet në skenë në natën e nderimit të moteve në Emirates Palace Hotel në Abu Dhabi, kjo me qëllim që të mos ofendojë fansat konservativ.

“Rihanna është duke e shkundur kokën se çfarë të bëjë, ajo dëshironte të bënte paraqitjen më të veçantë dhe më provokative deri tash. Ajo e di se duhet të bëj kompromis në mes stilit dhe traditave lokale, por një pjesë e madhe e shout të saj është një paraqitje seksi skenike”, ka thënë burimi./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi