Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Britney: Personazhi më i klikuar i dekadës

Shko poshtë

Britney: Personazhi më i klikuar i dekadës

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:45 am

Los Angeles, 30 dhjetor - Në 10 vjet Britney Spears ka kaluar në shume faza stazhonimi. Ajo e ka nisur karrierën duke u konsideruar Barbie e Amerikës, më pas erdhën problemet personale të ndjekura nga skandalet seksuale, alkooli dhe droga.
Ndoshta prandaj është femra më e kërkuar në internet gjate kësaj dekade. Një pjesë e mirë e kërkimeve për këngëtaren janë ato ku pjesa më e madhe e trupit shfaqet nudo. Edhe pse Britney nuk ka pozuar asnjëherë nudo, paparacët e kane kapur shpesh herë në momente delikate.
Por një motiv mjaft i forte për klikimet e shumta ka qene edhe puthja në skenë me diven e muzikës pop, Madonna në Mtv VMA 2000, kohë kur Brit konsiderohej si modeli i vajzës se pastër. Aktualisht Britney i ka hedhur pas krahëve problemet me drogën dhe alkoolin, duke rinisur karrierën si këngëtare.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi