Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pamela në kërkim të një të dashuri të ri

Shko poshtë

Pamela në kërkim të një të dashuri të ri

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:47 am

Pamela Anderson e ka filluar mbrapshtë vitin 2010, ajo është ndarë nga i dashuri i saj Jamie Padget.
Ish-aktorja e serialit “Baywatch” është njoftuar me Padget në vitin 2008 në Kaliforni, teksa ai po rinovonte në shtëpinë e saj, dhe që atëherë kanë qenë së bashku.
Mirëpo një burim i afërt me bionden ka thënë për RadarOnline.com, se “Pam e ka bërë të qartë se nuk është më në lidhje me Jamien dhe se ajo është duke kërkuar një të dashur të ri”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi