Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jolie është bionde natyrale

Shko poshtë

Jolie është bionde natyrale

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:48 am

Angelina Jolie është një bionde natyrale dhe i ka ngjyrosur flokët me të zezë që kur ka qenë katër vjeçare.
Aktorja thotë se nëna e saj e ndjerë Marcheline Bertrand e kishte filluar këtë trend pasi nuk e kishte pëlqyer ngjyrën e pamjes së Joliet. Dhe aktorja 34-vjeçare ngjyros flokët vazhdimisht që atëherë.
“Ngjyra ime natyrale është e bionde e mbyllur. Por kur isha katër ose pesëvjeçare, nëna ime m’i ngjyrosi flokët, dhe vendosi t’i mbaj në atë mënyrë. Dhe jam mësuar kështu”, ka thënë Jolie për revistën gjermane Das Neue.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi