Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dragusha arrin marrëveshje me “Donald Trump Models”

Shko poshtë

Dragusha arrin marrëveshje me “Donald Trump Models”

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:49 am

Prishtinë, 9 janar - Modelja Marigona Dragusha nuk e kishte besuar që një ditë do të arrijë aq shumë sukses. Ajo vitin që e lamë pas do ta mbajë në mend. Dragusha ka nënshkruar një kontratë me një nga agjencitë më të suksesshme të modës, “Donald Trump Models”. Edhe pse ka arritur mjaftë në moshën e saj, vazhdon të jetë një femër shumë e sinqertë dhe modeste. “Po vërtet mund të konsideroj që ky ka qenë viti i sukseseve më të mëdha për mua. Ndihem shumë e lumtur që kam arritur ta prezantoj Kosovën në një eveniment të tillë dhe të shpërblehem me këtë çmim. Ishte përgjegjësi e madhe, por gjithsesi jam nisur të bëj më të mirën time”, ka thënë Dragusha.
Marigona, e njohur ndryshe si Gona, një kohë ka qëndruar në Bahame dhe, gjatë qëndrimit atje, ajo ka shfrytëzuar që të lobojë për shtetin e Kosovës, Pas një takimi që kishte pasur me kryeministrin e këtij vendi, ajo i kishte kërkuar njohjen e Kosovës. “Po. I kërkova njohjen e Kosovës dhe ai e priti mirë këtë lobim timin”, kishte thënë Dragusha më të arritur në Prishtinë. Marigona Dragusha është zgjedhur “Miss universum 2009”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi