Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare ju ka mesuar jeta ?

Shko poshtë

Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 1:37 pm

Mesova se fitimtar eshte ai qe eshte me i qendrueshem dhe ka durim .

Mesova se para se te zbuloen ,zbulimet e tanishme jane pare si te pamundura .

Mesova se gjerat e thjeshta qe konsideroen si te pavlera ,na bejne te pasur .

Mesova se nese i ke shijuar perpjekjet ,je fitues edhe nese ke deshtuar .

Mesova se njeriu nuk duhet te mundoet te jete njeri i sukseshem , por te mundoet per te qene me vlera ,se pastaj suksesi vjen vete .Ju cfare ju ka mesuar jeta ?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga BesSa prej Fri Jul 02, 2010 1:45 pm

Jeta me ka msu me jetu haha

BesSa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga gressa sweet prej Sat Jul 03, 2010 5:05 pm

jeta me ka mesu me u perballu shum senev palidhe me ka mesu me u sakrifiku edhe me ka mesu me kalu qaste te bukura qaste te pa harruar

gressa sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 03/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga turi prej Sun Jul 04, 2010 6:04 pm

mu mka msu shum sene me ja nis me i kallxu duhet na 5oo postime

turi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:23 pm

gjithqka e mbi te gjitha

besnik bonu e bes mu si ze askuj... :?:
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga lirija.de prej Wed Jul 07, 2010 10:18 am

jeta me ka mesuar te perballem me shum sende te veshtira me shum sakrifica me shum keqkuptime po edhe me shum qaste te bukura dhe te pa harruar

lirija.de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:24 pm

jeta me ka mesua shum gjera
rrespekti osht kryesoja e ksaj jeter :(
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga C.r.b.n prej Fri Jul 09, 2010 1:18 pm

une mendoj se jeta me ka mesu te jetoj Razz
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:36 pm

gjithqka me ka mesuar 7156
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:40 am

me shum repekt ndaj me te mdhajve
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:50 pm

shum qka me ka msu jeta
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:24 am

tE Jem VetVetja Ne Gjdo AsPekT
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ka mesuar jeta ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi