Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Shko poshtë

MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 1:39 pm

MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga tina prej Thu Jul 01, 2010 9:25 am

hehe prsh a jeni mir


tina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 30
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:23 pm

prsh edhe per ty

ju prsh gjith antaret e forumit me keng e medes vdiess Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga tessa prej Thu Jul 01, 2010 6:48 pm

hehe po qfare mede mori
ma i mir labi une ju prsh me kengen e labit

tessa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 17
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 10:04 am

Mir dita Razz
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Nitt-A prej Mon Jul 05, 2010 10:29 am

Mirdita......
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Tingulli 3nt prej Mon Jul 05, 2010 10:43 pm

Naten e mir

Tingulli 3nt
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:55 pm

ju peshendes staffin me nje keng te dudes nano.....

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Genta prej Fri Jul 09, 2010 8:26 am

flm per prsh

Genta
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 7:21 pm

prsh ashtu edhe per ju nat te mbar
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 15, 2010 9:12 am

Mirdita....
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:28 pm

Mirmbrama..
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 26, 2010 11:38 am

mirdita antar...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 2:26 pm

mirdita moderator si je
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 26, 2010 6:56 pm

Mirmbrama
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 7:41 pm

mirmbrëma forum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Luani-N prej Tue Jul 27, 2010 8:00 am

mirmengjes
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga lenti prej Tue Jul 27, 2010 7:03 pm

mirmrëma
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:26 pm

mirdita...
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:45 pm

prsh
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi