Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kardashian dëshiron ta çojë në shtrat Obamën ...!!!

Shko poshtë

Kardashian dëshiron ta çojë në shtrat Obamën ...!!!

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:18 pm

Khloe Kardashian ka zbuluar mashkullin e saj të fantazive dhe ai është askush tjetër pos presidentit amerikan Barack Obama.
“Përfundimisht do të them Obama. Të themi, do ta bëja atë për të mirën e vendit tonë”, ka thënë Khloe për mashkullin e saj të ëndrrave.
Khloe, e cila u martua me të dashurin e saj Lamar Odom shtatorin e kaluar, së fundi zbuloi se ajo dhe burri i saj do të përpiqen të krijojnë fëmijë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi