Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Berisha i ofron mbështetje Sorit

Shko poshtë

Berisha i ofron mbështetje Sorit

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:21 pm

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother Albania”, Qetsor Ferunaj, ka marrë premtimin e kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, për përfshirje në strukturat e Partisë Demokratike.
Kohë më parë, Sori kishte shprehur dëshirë të jetë pjesë e strukturave më të larta të partisë kryesore në Shqipëri, ndërsa tash duket se kreu i PD-së do t’ia plotësojë këtë dëshirë.
Gjatë një pjesëmarrje të përbashkët në në festën e Forumit të të Rinjve Demokratë, Berisha ka ndarë pak kohë për Qetsorin, të cilit, sipas shtojcës Panorama Plus, i premtuar mbështetje për ta përfshirë në strukturat e PD-së.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi