Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Game Over”, Dafinës apo Adelinës?

Shko poshtë

“Game Over”, Dafinës apo Adelinës?

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:21 pm

Gjatë festave të fundviti Genta Ismaili është prezantuar me një këngë të re që mban titullin “Game Over”, e cila sipas komenteve të shumicës së fansave i kushtohet Dafina Zeqirit, ndërsa një pjesë e tyre thonë se këngë shkon në adresë të Adelina Berishës.
Me daljen e Dafinës në skenë shumëkush është shprehur se e ka lënë nën hije Gentën, falë suksesit që pati Duffy gjatë vitit që shkoi duke plasuar disa hite dhe duke qenë ndër këngëtaret më të votuara nëpër top-listat e ndryshme.
Kështu spekulohet se kënga që mban fjalët: -“Ti knon e vetes tane qefin po ja bon; Menon se ti je zemër një në një milion; Po fluturon shumë lartë kishe po ki sukses; E unë me këmbë në tokë bon mirë me pas kujdes; Ti e di vet, në internet veten klikon, 500 herë në ditë; Dhe nesër flet në çdo gazetë; E bën ti kot sikur se ke prit...”- i kushtohet Dafinës.

Ndërkohë, ka të tillë që mendojnë se “Game Over” i dedikohet Adelina Berishës, duke qenë se këngëtarja e re e ka akuzuar më herët Gentën kinse ia ka vjedhur një këngë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi