Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rihanna po vuan pasojat psikike nga sulmi i Brown

Shko poshtë

Rihanna po vuan pasojat psikike nga sulmi i Brown

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:23 pm

Rihanna ende është e shqetësuar psikikisht nga sulmi fizik i ish-të dashurit të saj, Chris Brown.
Këngëtarja e hitit “Russian Roulette”, e cila në shkurtin e vitit 2009 u sulmua fizikisht nga reperi Brown, ka deklaruar se ende ndjen pasojat e incidentit.
“Dhimbja fizike vjen e shkon. Shenjat largohen. Por gjurmët emocionale mbesin me ty”, ka thënë 21-vjeçarja.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi