Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

I fejuari i Norës, ish-i dashuri i Adelinës

Shko poshtë

I fejuari i Norës, ish-i dashuri i Adelinës

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:23 pm

Prishtina është një nga kryeqytetet e vogla, ku nuk ka më pak thashetheme se në Tiranë.
I fejuari aktual i këngëtares Nora Istrefi, është ish-i dashuri i artistes tjetër kosovare, Adelina Ismajli (nuk paska ditur fare të zgjedhë ky djali, njëra më seksi se tjetra).
Ajo që bie në sy, është fakti se Nora Istrefi dhe motra e Adelinës, Zanfina Ismajli, janë shoqe të ngushta e kjo dashuri e ndarë përgjysmë nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien miqësore të krijuar midis dy vajzave kosovare.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi