Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Big Mama është e dashuruar

Shko poshtë

Big Mama është e dashuruar

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:24 pm

Big Mama kohëve të fundit me të madhe tregon se është e dashuruar por nuk guxon të bëjë publike personin me të cilin është duke kaluar.
Media të caktuara filluan të shkruanin edhe emra të ndryshëm por si duket e vërteta ishte shumë ndryshe.
Edhe pse nëpër emisione të ndryshme në formë shakaje ka thënë se i dashuri i saj është një djalosh me ngjyrë. Ndoshta të gjithë këtë e ka bërë për të qenë në qendër të vëmendjes?
Djaloshi quhet Davon Edwards. I kontaktuar nga “Panorama plus” dhe i pyetur në lidhje me këtë thashethem, ai përgjigjet: Besiana Kasami e kam motër më të vogël, dhe nuk është aspak e vërtetë që ne të dy jemi në lidhje dashurie”.

Përndryshe, Davon Edwards është 34 vjeçar nga Shtetet e Bashkuara dhe ka qëndruar për disa ditë para festave të fundvitit në Shkup duke u argëtuar me këngëtaren Big Mama dhe me shoqërinë e saj në disa klube nate atje.

Gjithashtu ai shprehet se është duke punuar një këngë në bashkëpunim me Big Mamën dhe Bertan Asllanin. “Unë punoj në kampin amerikan Bondsteel duke bërë muzikë atje, ndërkohë jam duke realizuar një këngë së bashku me Bigin dhe Bertanin”, thekson Edwards.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi