Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Elvana gocë mamaje

Shko poshtë

Elvana gocë mamaje

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:24 pm


Këngëtraija Elvana Gjata ka pasur një axhendë të ngjeshur të koncerteve me rastin e festave të fundvitit.
Elvana Gjata natën e madhe të ndërrimit të viteve e ka kaluar edhe në punë, edhe në familje, duke qenë se në Zvicër ku ka zgjedhur të këndojë, ka marrë me vete edhe familjen që të mos ndihej e vetme, edhe pse më në fund ka pranuar se e ka zënë zemrën me dikë që e bën të lumtur e që i kushton goxha kohë nga dita e saj.
Së fundmi po angazhohet në Evropë, pas disa përvojave në disa shtete në kontinentin amerikan.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi