Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Skandali nga Tuna, del pa të brendshmet

Shko poshtë

Skandali nga Tuna, del pa të brendshmet

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 2:25 pm

Kanë filluar të qarkullojnë fotot e Tunes, të publikuara nga një person anonim që e ka dërguar tek Galeria Shqiptare. Tuna ‘harron ‘ të vesh të brendshmet….Ndoshta këtë e ka bërë sa për të qenë në qendër të vëmendjes, duke marrë mësim nga VIP-at të Hollywoodit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi