Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lorik Cana dhuron një shumë prej 10,000 euro ndihmë për Shkodrën

Shko poshtë

Lorik Cana dhuron një shumë prej 10,000 euro ndihmë për Shkodrën

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:48 pm


Lojtari i kombëtares së Shqipërisë Lorik Cana gjëndet pranë familjeve të përmbytura, dhuron një shumë prej 10,000 euro në ndihmë të tyre.
Deklaratë: Me shqetësimin më të madh po e ndjek situatën në veri
të vendit, e cila si pasojë reshjeve dhe prurjeve të shumta ka shkaktuar përmbytje të sipërfaqeve të mëdha teritoresh. Duke i ndjerë në vehte këto pasoja, në shenjë solidarizimi me banorët e këtyre teritoreve të përmbytura, dhuroj shumën prej 10,000 euro, me destinacion për ndihmë të familjeve të ketij rajoni. Me këtë rast inkurajoj të gjitha përpjekjet që shteti shqiptar, individë, organizatat dhe vendet mike të cilët po bëjnë të pamundurën për t'ju gjetur sa më afër popullatës së këtyre zonave të afektuara nga kjo tragjedi. Në këtë drejtim, shfrytëzoj rastin tu bëj thirrje të gjithë atyre që kanë sado pak mundësi të ndihmojnë dhe tu gjenden në c’do formë pranë familjeve të përmbytura duke i ndihmuar ata, për ta kapërcyer këtë situatë.

Me respekt,
Lorik Cana
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi