Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Megan Fox zhvishet për Armanin

Shko poshtë

Megan Fox zhvishet për Armanin

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:48 pm


Los Angeles, 13 janar- Manekinia dhe aktorja amerikane Megan Fox mbase nuk i ka kënaqur kritikët e filmit me dy rolet e saj, por industria e modës nuk gjen fjalë miradije për të.
Pak kohë pasi u bë shenjë dalluese e shtëpisë së modës Armani, kjo ndërmarrje paralajmëroi se bukuroshja 23-vjeçe e filmit “Transformers” së shpejti do të zbukurojë fasadat e ndërtesave në qendrat e modës, nga New Yorku, Los Angelesi, Londra, Parizi, Milano,. Roma e deri në Tokio. Fotot e para për koleksionin pranverë-verë 2010 në Los Angeles i kanë bërë Mert Alas dhe Marcus Piggott.
Megan Foxin e ka lavdëruar edhe vet Giorgio Armani, i cili thotë se ajo është shumë seksi dhe spirituoze – pikërisht ashtu si kërkohet për promovimin e koleksionit të ri të veshjeve të brendshme dhe xhinseve për të rejat. Në ndërkohë, Megan nuk a ka lënë anash as karrierën e aktores. Momentalisht është duke e xhiruar filmin “Passion Play” me Mickey Rourkin.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi