Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Alba: foshnja më largon gjithë stresin

Shko poshtë

Alba: foshnja më largon gjithë stresin

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:51 pm

Aktorja e Hollywoodit, Jessica Alba, ka thënë se kalimi i kohës me vajzën e saj të vogël, Honor, është mënyra më e mirë për të reduktuar stresin.
“Honor është shërimi më i mirë për stresin. Kur kaloj kohë me të, fitoj një perspektivë të menjëhershme. Mund të bëhem shumë e vështirë me veten nëse nuk bëj gjithçka në mënyrë të përkryer. Por tash që e kam vajzën, nuk kam kohë për këto gjëra”, ka thënë Alba.
Sa i takon planeve të saj afatgjate, aktorja e filmit “Fantastic Four” thotë se dëshiron të jetojë në Francën Jugore dhe t’i rritë fëmijët atje
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi