Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Blero ka thyer rekord më promovimin e spotit të tij

Shko poshtë

Blero ka thyer rekord më promovimin e spotit të tij

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:54 pm


Blero Muharremi është i pari që ka transmetuar spot me 2010-ën
Këngëtari Blero ka thyer rekord sa i përket këtë viti në promovimin e spotit të tij, “Veç ti”, të cilin e këndon në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Zajmina Vajsari.
Edhe në këtë spot, këngëtarja seksi nga Shqipëria, ka bërë një paraqitje interesante, ndërkaq për tri ditë postimi në youtube.com, këngë është shikuar nga 4047 adhurues.
Kënga është e stilit techno, që zakonisht përdorin të dy këngëtarët.
Blero është shumë aktiv kohëve të fundit. Përpos muzikës, ai ka bërë një reklamë për PTK-në dhe pritet të bëhet së shpejti baba.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi