Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Roberti: Nora është koprrace

Shko poshtë

Roberti: Nora është koprrace

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:54 pm

Në një intervistë dhënë suplementit Bluetooth, dyshja Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë zbuluar disa veti të karakterit të tyre.
Nora thotë se Roberti është tip që shpenzon shumë, ndërsa të kundërtën e pohon i fejuari i saj për të.
“Këngëtaret paguhen me tepër se muzicentët, mirëpo Roberti është i angazhuar me shpesh, dhe që në fund i bie të na del fitimi i barabartë. Por për dallim nga unë, vesi i keq i Robertit është se ai shpenzon shumë”, thotë Nora.

“Nora është më dorë shtrënguar... Nora është pak koprrace, por natyrisht që telefonatat dhe mesazhet kushtojnë më shtrenjtë, sidomos kur jemi jashtë Kosovës”, shprehet Roberti.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi