Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vesa lë anash muzikën për studimet master ...!!!

Shko poshtë

Vesa lë anash muzikën për studimet master ...!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:55 pm


Këngëtarja Vesa Luma ka vendosur të fillojë studimet për master në Prishtinë. Ajo për momentin nuk mendon të realizojë ndonjë këngë të re, por planifikon t’u përkushtohet studimeve.
“Këto ditë kam filluar studimet master në Universitetin AAB në drejtimin Komunikim Masiv. Për momentin nuk kam në plan realizimin e ndonjë kënge të re, pasi do përkushtohem më shumë te studimet deri në prill të këtij viti, kur edhe mbaron një pjesë e ligjëratave”, tregon këngëtarja për “Panorama plus”.
Vesa vitin që kaloi ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore. Gjithashtu ajo ka qenë e pranishme për fansat edhe me këngë e klipe. Vitin e përfundoi me një klip si dhuratë për fansat edhe pse kënga ishte e vjetër, një baladë shumë e pëlqyer e cila e kishte impresionuar këngëtaren dhe nxitur për të realizuar edhe klip për të njëjtën këngë. /
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi