Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shakira harxhon për të ndihmuar ekonominë

Shko poshtë

Shakira harxhon për të ndihmuar ekonominë

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:56 pm

Shakira thotë se ajo del të bëjë shoping vetëm për të harxhuar dhe për të ndihmuar ekonominë botërore të mbijetojë.
Këngëtarja e hitit “She Wolf” thotë se ajo nuk e kishte pasur shprehi të harxhojë për shkak të bindjes së saj fetare, por tash ka kuptuar se harxhimi është gjë e mirë.
“Vërtet më pëlqen të shijoj gjërat normale që një vajzë e moshës sime i shijon: të shëtitëm në park, të shoh filma të këqij. Jam ndjerë keq, pasi jam një katolike mbi të gjitha, por sot me mënyrën se si e shoh atë, shopingu e mban botën në lëvizje. Një botë ku njerëzit nuk konsumojnë? Ekonomia bëhet edhe më e keqe”, ka thënë Shakira.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi