Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gibson heq dorë nga duhani

Shko poshtë

Gibson heq dorë nga duhani

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:56 pm


Aktori i Hollywoodit, Mel Gibson, ka hequr dorë nga duhani për hir të foshnjës së tij të porsalindur
Ish-duhanpirësi është i bindur se ai ka hequr dorë nga vetia e tij e konsumimit të nikotinës njëherë e përgjithmonë, por thotë se nuk ka qenë lehtë.
“Tre ditët e para jeni një vrasës me sëpatë. Në ditën e katërt mund të sulmoni dikë me shkop. Ditën e pestë? Jeni Ok”, ka thënë Gibson.
Dhe vendimi i tij për të hequr dorë nga duhani ka pasur menjëherë të mirat e veta shëndetësor. “Kam humbur pesë kilogramë dhe mund të marr frymë normal”, ka thënë aktori.
Vajza e Gibson, Lucia, u lind në muajin tetor të vitit që lamë prapa./
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi