Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Moss fejohet në ditëlindjen e saj

Shko poshtë

Moss fejohet në ditëlindjen e saj

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:57 pm


Supermodelja Kate Moss ka pranuar një dhuratë të veçantë nga i dashuri i saj Jamie Hince në ditëlindjen e saj të 36-të, një unazë fejese.
Rokeri i grupit “The Kills” gjatë vikendit festoi ditëlindjen e të dashurës së tij me një grup miqsh, dhe kishte befasuar atë duke i kërkuar martesë dhe duke i dhuruar një unazë diamanti.
“Kate u befasua. Jamie e kishte zgjedhur me kujdes unazën dhe e kishte zgjedhur ditëlindjen e saj t’i propozojë. Ata janë në një vend shumë të mirë, tashmë jetojnë së bashku dhe kjo është një hap më tej për t’u rehatuar për të mirë”, ka thënë burimi për Daily Mail
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi