Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hawke joshet nga filmat me vampirë

Shko poshtë

Hawke joshet nga filmat me vampirë

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:57 pm


Ethan Hawke ndjen një joshje të veçantë nga vampirët, të cilët i konsideron "çuditërisht seksi".
Ylli i filmit “Daybreakers” thotë se është joshur nga një film me vampirë që në moshën 11-vjeçare dhe që atëherë ka mbetur i fascinuar nga karakteret e vampirëve në filma.
“E di pse i dua vampirët, është e njëjta arsye që një 11-vjeçar i pëlqen vampirët. Më kujtohet të kem kaluar natën në shtëpinë e një shoku, kur isha 11-vjeç dhe e lëshuan 'Nosferatu', me Isabelle Adjani. Ajo ishte shumë e bukur”.
“Filmat tjerë me vampirë, si 'Twilight' and 'Interview With The Vampire', ma kanë pushtuar plotësisht këtë ndjenjë”, ka thënë aktori.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi