Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Biel: Jam shumë e mërzitshme

Shko poshtë

Biel: Jam shumë e mërzitshme

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:58 pm


Jessica Biel mendon se ajo është tepër ‘e mërzitshme’ për t’u konsideruar si një aktore e madhe.
Ylli i filmit “Illusionist” e cila thuhet se së fundi është ndarë me këngëtarin Justin Timberlake, beson se ajo është tepër për toke dhe jeton një jetë shumë normale që njerëzit ta konsiderojnë atë si yll.
”Unë mund të jem tepër e mërzitshme për të qenë ndonjëherë një aktore e madhe”, ka thënë Biel për revistën Vogue./
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi