Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bell ka djegur këmbën në Itali

Shko poshtë

Bell ka djegur këmbën në Itali

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:01 pm


Aktorja amerikane Kristen Bell e ka djegur këmbën teksa po xhironte komedinë “When In Rome”.
Bell, e cila në filmin e ri luan krahas Josh Duhamel, e ka djegur këmbën gjatë xhirimeve në Itali.
Aktorja i ka thënë faqes JustJared.com se ka pasur djegie të shkallës së tretë dhe e ka pasur të vështirë të shërohej, sepse nuk e kuptonte se çfarë i thoshin mjekët.
“Pashë dy mjekë të ndryshëm, por nuk i kuptoja se çfarë po thoshin. Askush nuk fliste anglisht!”, ka shpjeguar aktorja.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi