Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Brazili s’e lejon të merrë pjesë Marigona Dragushen

Shko poshtë

Brazili s’e lejon të merrë pjesë Marigona Dragushen

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:02 pm


Modelja dhe bukuroshja kosovare, Marigona Dragusha, mësohet se nuk do të marrë pjesë në spektaklin e bukurisë “Ford SuperModel of the World”, që mbahet në Rio de Janiero.
Ende nuk dihet se pse ajo nuk do të marrë pjesë, por ka pasur thashetheme se mospjesëmarrja e kosovares në këtë eveniment ka të bë me mosnjohjen e Kosovës si shtet i pavarur nga Brazili.
Marigona ka të nënshkruar një kontratë me “Donald Trump Models” dhe pjesëmarrja në këtë eveniment nuk i intereson edhe aq shumë
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi