Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Blero kritikohet nëpër rrjetet sociale të internetit

Shko poshtë

Blero kritikohet nëpër rrjetet sociale të internetit

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:03 pm


Reklama e Bleros për kompaninë Vala, ka filluar që të kritikohet nëpër rrjetet sociale të internetit.
Një grup i formuar në Facebook.com “Shumë po ma t…reklama e Valës me Bleron” ka bërë 989 adhurues vetëm për një ditë, ndërsa tani numëron 1,887 adhurues.
Blero paraqitet bashkë me MC Kreshën në këtë reklamë dhe ajo është bërë pak para Vitit të Ri.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi