Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Labinot Tahiri ka organizuar katër koncerte humanitare

Shko poshtë

Labinot Tahiri ka organizuar katër koncerte humanitare

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:04 pm


Këngëtari nga Kosova Labinot Tahiri ka organizuar katër koncerte, përfitimet nga të cilat do t’i dhurojë për të ndihmuar ata që u dëmtuan nga përmbytjet në Shqipëri.
Labi ka bërë të ditur se koncertet janë organizuar në Gjakovë, Gjilan, Ferizaj dhe Kastriot.
Këngëtari ka marrë përsipër vetë këtë organizimin për të parandaluar keqpërdorimin e parave të grumbulluara, duke qenë se në të kaluarën kanë ndodhur gjëra të tilla nëpër koncerte që janë konsideruar si humanitare.

avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi