Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Flaka Krelani ka ndryshuar stilin

Shko poshtë

Flaka Krelani ka ndryshuar stilin

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:04 pm


Flaka Krelani ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Fotot e saja kanë filluar që të publikohen në profilin e saj në Facebook.com.
Këngëtarja Flaka, në fund të vitit të kaluar, ka marrë pjesë në Festivalin e RTSH-së, ku u rëndit në vendin e pestë, pavarësisht se dy vite më parë ajo ishte mbivotuar nga Alban Skenderaj.
Flaka Krelani ka vazhduar karrierën duke bërë paraqitje të ndryshme në Londër, por edhe në Prishtinë.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi