Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Agnesa do të adoptojë një fëmijë nga Haiti

Shko poshtë

Agnesa do të adoptojë një fëmijë nga Haiti

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:05 pm


Agnesa Vuthaj planifikon të adoptojë një fëmijë nga Haiti, i goditur nga tërmeti katastrofal. E tronditur nga katastrofa që ka goditur shtetin karibian, Vuthaj në një emision televiziv në Shqipëri ka treguar hapur vendimin e saj për të adoptuar një fëmijë në Haiti.
Ideja i ka ardhur pa u menduar fare. Ajo s’është më vetëm një femër e bukur, e sinqertë por dhe e guximshme.
Agnesa ka vendosur të provojë dhe ta zbërthejë vetveten duke marrë përmbi vete një përgjegjësi të cilën ajo beson se do t’ia dalë pasi e ka vendosur me shpirt dhe do të përkushtohet deri në maksimum.
Besojmë që fëmija do të jetë shumë fatlum, të jetë në duart e Agnesës, sepse gjithçka që bëhet me dashuri të ngjall dëshirën për të eksploruar ndjenjat nëpërmjet jetës me ato mundësi që ajo të ofron.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi