Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kylie Minogue është një adhuruese e femrave

Shko poshtë

Kylie Minogue është një adhuruese e femrave

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:05 pm


Kylie Minogue është një adhuruese e femrave, pasi këngëtarja ka zbuluar se ajo ka qenë e joshur nga gjinia e njëjtë.
Krijuesja e hitit “Spinning Around” ka një publik të gjerë të komunitetit homoseksual dhe thotë se ajo ka shumë gjëra të përbashkëta me ta.
Kam qenë e joshur nga disa femra. Jam një ekspozuese seksuale dhe një pjesë e imja është flirt natyral”, ka thënë këngëtarja.
Por i dashuri i saj Andres Velencoso nuk ka nevojë të shqetësohet për fantazinë femërore të të dashurës së tij, pasi bukuroshja australiane thotë se kurrë nuk ka pasur lidhje me një femër.
“Edhe pse kam qenë e joshur nga femrat, kurrë nuk kam bërë asgjë me to”, ka thënë Minogue.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi