Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita nuk do të pozoj kurrë nudo

Shko poshtë

Afërdita nuk do të pozoj kurrë nudo

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:22 pm


Viti që iku, për Afërdita Dreshaj ishte periudha e artë e karrierës së saj, por edhe kulminantja e jetës intime. Në 2009-ën ajo u lançua në botën e muzikës, por edhe finalizoi lidhjen e saj dashurore me një fejesë të papritur me këngëtarin Shpat Kasapi.
Në një intervistë që suplementi i Gazeta Shqiptare, Bluetooth ka në numrin e sotëm, Afërdita tregon se cfarë nuk do të guxonte të bënte kurrë në jetën e saj.
Nuk do të guxoja të tradhtoja, të gënjej e as të pozoj nudo”, shprehet Afërdita.
Raportet e tyre intime vazhdojnë të jenë mjaft të mira, por Afërdita pohon se një nga gjërat që nuk do të toleronte dot është, tradhtia që mund t’i bëjë i fejuari i saj.
Ajo tregon se për 2010-ën nuk ka në plan martesën, por pritet që të fokusohet më fort në fushën e muzikës. Një album dhe duet i ri me të fejuarin e saj, pritet të jenë dy gjërat që mezi pret t’i realizojë në 365 ditët e 2010-ës.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi