Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nene e bije ne Big Brother‏

Shko poshtë

Nene e bije ne Big Brother‏

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:24 pm

Vellai i Madh surprizon te gjithe me perzgjedhjen e konkurentit te radhes.

Ajo eshte Valentina 50-vjecare e cila perkundrejt moshes se saj, ne shpirt ndjehet e re. Ajo tregon se po hyn ne shtepine e Big Brother per te provuar e shijuar emocione te forta.
Nderkohe qe Valentina hyn ne shtepine e Big Brother, per Domeniken rezervohet nje tjeter surprize: nje zarf ku ndodhet nje bilete avioni per te udhetuar per ne Dubai. Kjo bilete eshte pjese e nje sfide ndermjet Domenikes e nenes se saj, nese ajo do te arrinte te hynte ne shtepi.
Domenika sheh nje video-mesazh ne te cilen nena e saj i tregon se sfida e tyre eshte ende e hapur, pasi edhe ajo do te jete banore e kesaj shtepie. “Udhetimin do ta fitoje ajo qe del e fundit nga loja”- shprehet nena e saj.
Surprizat nuk perfundojne me kaq sepse Domenika shkon ne dhomen e rrefimit ku aty ndodhet nena e saj, banorja e re Valentina, e cila do te garoje si gjithe konkurentet e tjere per cmimin prej 10 milione lekesh te reja.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi