Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Surprizat e para te Big Brother

Shko poshtë

Surprizat e para te Big Brother

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:25 pm

Starton edicioni i trete i Big Brother. Nata e pare e spektaklit te shumepritur rezervon shume surpriza ku me kryesorja eshte njohja me protagonistet e rinj.
Por, nuk mund te mungojne protagonistet e kaluar te cilet dhurojne emocione qe ne hapje te ketij spektakli. Ne nje klip te realizuar, ata ndezin me ane te pishtareve nje flake e cila ka formen e logos kryesore te BigBrother.
Edhe per kete edicion, opinionist eshte Arjan Konomi ndersa i pari dhe i fundit qe do te takohet me konkurrentet eshte Eno Popi. Ai pret tre konkurrentet e pare per kete vit te cilet jane Domenika, Gjimi dhe Erjoni.
Te tre konkurrentet, pasi njihen me njeri-tjetrin, shoqerohen drejt shtepise, futen ne te duke u shnderruar ne tre banoret e pare te ketij edicioni. Ata duken shume te emocionuar dhe gjithashtu surprizohen tej mase nga pamja e vecante e shtepise.
Ata nuk ngurrojne te njohin shtepine e cila ka marre pamjen e shtepive tradicionale shqiptare te viteve ‘80.
Kjo ishte surpriza e pare nga Vellai i Madh per banoret e rinj. Ata fillojne te njohin me mire njeri-tjetrin duke pare klipet e pergatitura per ta e duke dhene pershtypjet e para.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi