Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shans i dyte per Bertinen‏

Shko poshtë

Shans i dyte per Bertinen‏

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:25 pm

Me banoret qe ndodhen ne shtepine e Big Brother, bashkohen edhe dy konkurente te rinj: Jetmiri dhe Hakiu. Ata prezantohen me njeri-tjetrin, por klipet e pergatitura per ta i ndihmojne te njihen edhe me shume. Ata komentojne mbi pershtypjet e para.
Ne shtepi duket nje atmosfere e ngrohte dhe miqsore. Ndersa banoret e rinj ambientohen, Bertina vjen ne studio ku tregon se eshte merzitur pak dhe mendon se ndoshta klipi jo i realizuar mire prej saj mund te kete ndikuar ne vendimin qe moren dy djemte. “Nuk kam qene vetvetja” – thote ajo.
Arbana i komunikon se per te u hap nje televotim dhe vendimin nese do te jete konkurentja e radhes apo jo, e ka marre publiku nga shtepia.
Publiku ka vendosur se Bertina do te kthehet ne shtepine e Big Brother per te vazhduar keshtu aventuren e saj e duke u perballur njekohesisht edhe me djemte te cilet u detyruan te bejne nje zgjedhje te papritur.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi