Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mbremja e pare‏ ne shtepine e Big Brother Albania 3

Shko poshtë

Mbremja e pare‏ ne shtepine e Big Brother Albania 3

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:26 pm

Banoret e rinj perpiqen te familjarizohen me cdo ambient te shtepise duke sistemuar keshtu nje pjese te gjerave te tyre.
Ndersa vajzat bashkohen ne dhome e ndihmojne njera-tjetren ne rregullim, djemte dalin ne oborr ku zhvillojne bisedat e para te cilat lidhen kryesisht me bashkejetesen ndermjet tyre, njohjen e karakterit dhe te zakoneve, prejardhjen apo edhe per eksperiencat e ngjashme.
Disa nga banoret preokupohen per darken e fillojne ta pergatitin ate. Ne sfond degjohet muzika shqiptare e viteve ’80.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi