Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Spears jep fustanin donacion për Haitin

Shko poshtë

Spears jep fustanin donacion për Haitin

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:26 pm


Britney Spears do të japë një fustan, për të ndihmuar Haitin.
Një komisionar i gjykatës miratoi të premten një kërkesë për të lejuar këngëtaren të japë donacion fustanin e veshur në vitin 2008 në MTV Video Music Awards që të jetë në ankand, ku do të mblidhen të holla për të ndihmuar viktimat e tërmetit në Haiti.
Leja e gjykatës ishte e nevojshme, pasi që pop këngëtarja mbetet në kujdestarin e caktuar nga gjyqi. Babai i saj, Jamie, i cili do të mbikëqyrë donacionin, kontrollon çështjet personale dhe financiare të vajzës 28-vjeçare.

Gjykata gjithashtu i dha babait të saj autoritet të heq dorë nga disa pasuritë e Spears që janë përdorur gjatë turnesë të vitit të kaluar “Circus”.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi