Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zana dhe Matilda në pishinë me Roberto Cavallin

Shko poshtë

Zana dhe Matilda në pishinë me Roberto Cavallin

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:26 pm

Dy vjet nga pjesëmarrja në “Miss Universe” e dy bukurosheve shqiptare, Zana Krasniqi dhe Matilda Meçini, zbulohet një foto e rrallë, ku dy ‘Misset’ janë duke u larë në pishinë me stilistin Roberto Cavalli.
Dhe, siç do të ndodhte me çdo modele që do t’i jepej ky rast, dy vajzat nuk janë menduar dy herë, por janë kredhur në ujë. Madje, ato kanë arritur edhe të kenë një kujtim me stilistin e madh. Ky ka qenë një kujtim krejt i veçantë.
Të mendosh që shumica e top-modeleve do të kishin ëndërruar të kishin një foto në pasarelë me stilistin italian, vajzat shqiptare kanë arritur para dy vitesh, pikërisht kur startoi karriera e tyre të shkrepin aparatin në një mjedis tejet intim...!

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi