Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kastro Zizo divorcohet

Shko poshtë

Kastro Zizo divorcohet

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:28 pm


Këngëtari Kastro Zizo, i cili gjithmonë ka tërhequr vëmendjen jo vetëm me këngët e tij të veçanta, por edhe për jetën private se shpejti do te divorcohet nga Jola.
Sipas disa mediave të shkruara doli një set me fotografi ku tregohej Kastro Zizo me një vajzë brune në momente intime.
Kështu që Jola, bashkëshortja e Kastros nuk ia ka falur këtë fakt dhe menjëherë ka marrë djalin dhe është larguar nga shtepija.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi