Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardit Gjebra jam dorëshqyer

Shko poshtë

Ardit Gjebra jam dorëshqyer

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:34 pm


Ardit Gjebrea, këngëtari, kantautori, kompozitori dhe prezantuesi i një prej spektakeve të fundjavës në Shqipëri ka treguar sekretet e tij një ditë më parë në Junion Club, një emision për adoleshentë në Digitalb.
Showman-i Arditi pohon se është i famshëm dhe këtë e ka arritur me punë, studim dhe talentin pa diskutim, por ajo që e ka ndihmuar më së shumti ka qenë fakti se ai nuk ka reshtuar “së qeni vetvetja.
Të jesh vetvetja kjo më ka ndihmuar të jem ky që jam sot”. I pyetur nga kureshtja e një adoleshenti sesa fiton një artist i suksesshëm si ai, Gjebrea përgjigjet se “aha ca gjëra nuk tregohen”, por pyetjes se a është kërnac apo dorëlëshuar, këngëtari nuk hetizon të përgjigjet “jam dorëshqyer, vlen kjo si përgjigje.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi