Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Stone: Britanikët më urrejnë

Shko poshtë

Stone: Britanikët më urrejnë

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:35 pm

Joss Stone është e hutuar nga reagimi i kritikëve në Britani të Madhe, ndërsa ndjehet e urryer nga një pjesë e publikut atje.
Këngëtarja e hitit “You Had Me” është kritikuar për veshjen e saj dhe për përdorimin e theksit amerikan gjatë ceremonisë së Brit Awards në vitin 2007.
Megjithatë ajo nuk mund ta kuptojë pse është grumbulluar kaq shumë urrejtje nga bashkëkombësit e saj për të.
“Shumë njerëz në këtë vend më urrejnë. Më duket se i zemëroj njerëzit. Unë jam gjithmonë në listën e atyre që vishen më keq dhe më duket si i bëj njerëzit shumë nervozë”, është shprehur këngëtarja për Mail on Sunday’s Live.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi